Stamboom van Beekum » Hendrik de Vos Van Steenwijk (± 1390-± 1457)

Persoonlijke gegevens Hendrik de Vos Van Steenwijk 

  • Hij is geboren rond 1390.
  • Hij is overleden rond 1457.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 juli 1999.

Gezin van Hendrik de Vos Van Steenwijk

Hij is getrouwd met Elisabeth van Steenwijk?.

Zij zijn getrouwd rond 1410.


Kind(eren):

  1. Roelof de Vos Van Steenwijk  ± 1415-± 1500 
  2. Johan de Vos Van Steenwijk  ± 1415-± 1481 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik de Vos Van Steenwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik de Vos Van Steenwijk

Hendrik de Vos Van Steenwijk
± 1390-± 1457

± 1410

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Vos Van Steenwijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I30550.php : benaderd 6 februari 2026), "Hendrik de Vos Van Steenwijk (± 1390-± 1457)".