Stamboom van Beekum » Kathelijne Goderts van den Corput (± 1430-????)

Persoonlijke gegevens Kathelijne Goderts van den Corput 

  • Zij is geboren rond 1430.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 1999.

Gezin van Kathelijne Goderts van den Corput

Zij is getrouwd met Floris van Dongen.

Zij zijn getrouwd rond 1445.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kathelijne Goderts van den Corput?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Corput


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I30424.php : benaderd 9 februari 2026), "Kathelijne Goderts van den Corput (± 1430-????)".