Stamboom van Beekum » Aleid Schenk Van Nideggen (± 1480-1555)

Persoonlijke gegevens Aleid Schenk Van Nideggen 

  • Zij is geboren rond 1480.
  • Zij is overleden op 21 december 1555.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juli 1999.

Gezin van Aleid Schenk Van Nideggen

Zij is getrouwd met Reinier van Egmond.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1503.


Kind(eren):

  1. Anna van Geldern Arcen  ± 1505-± 1535 
  2. Katharina van Geldern Arcen  ± 1510-± 1570
  3. Dirk van Geldern Arcen  ± 1515-± 1570 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleid Schenk Van Nideggen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aleid Schenk Van Nideggen

Aleid Schenk Van Nideggen
± 1480-1555

1503

Reinier van Egmond
± 1460-1522

Anna van Geldern Arcen
± 1505-± 1535
Dirk van Geldern Arcen
± 1515-± 1570

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips II de Schone (Oostenrijks Huis) was van 1494 tot 1506 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1503: Bron: Wikipedia
    • 10 mei » Christoffel Columbus ontdekt de Kaaimaneilanden en hij noemt ze Las Tortugas omdat er veel zeeschildpadden zijn.
    • 31 oktober » Julius II wordt gekozen als Paus.
  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1555: Bron: Wikipedia
    • 9 april » Marcello Cervini wordt Paus Marcellus II.
    • 25 oktober » Keizer Karel V doet troonsafstand als keizer van Duitsland, koning van Spanje en heer der Nederlanden. Zijn zoon Filips II volgt hem op als koning van Spanje en heer der Nederlanden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schenk Van Nideggen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I29930.php : benaderd 19 januari 2026), "Aleid Schenk Van Nideggen (± 1480-1555)".