Stamboom van Beekum » Jan van Doornick (± 1500-1569)

Persoonlijke gegevens Jan van Doornick 

  • Hij is geboren rond 1500.
  • Hij is overleden op 18 maart 1569 in Amersfoort.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juli 1999.

Gezin van Jan van Doornick

Hij is getrouwd met Maria van Wassenaar Duivenvoorde.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1539 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Doornick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Doornick


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I29674.php : benaderd 26 januari 2026), "Jan van Doornick (± 1500-1569)".