Stamboom van Beekum » Frederik van Zuylen Nyevelt (1531-????)

Persoonlijke gegevens Frederik van Zuylen Nyevelt 


Gezin van Frederik van Zuylen Nyevelt

Hij is getrouwd met Wilhelmina van Amstel Van Mijnden.

Zij zijn getrouwd rond 1560.


Kind(eren):

  1. Arent van Zuylen Nyevelt  ± 1560-1633

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik van Zuylen Nyevelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik van Zuylen Nyevelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik van Zuylen Nyevelt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Frederik van Zuylen Nyevelt



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1531: Bron: Wikipedia
    • 26 januari » Lissabon wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 22 september » Paus Clemens VII creëert één nieuwe kardinaal.
    • 12 december » Verschijning in Tepeyac bij Mexico-Stad van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe.
    • 17 december » Paus Clemens VII installeert de Inquisitie in Lissabon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zuylen Nyevelt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I29551.php : benaderd 20 februari 2026), "Frederik van Zuylen Nyevelt (1531-????)".