Stamboom van Beekum » Johanna van Lawick (± 1596-± 1668)

Persoonlijke gegevens Johanna van Lawick 

  • Zij is geboren rond 1596.
  • Zij is overleden rond 1668.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 1999.

Gezin van Johanna van Lawick

Zij is getrouwd met Johan Heidenrijk van Ittersum.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1626.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Lawick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Lawick

Johanna van Lawick
± 1596-± 1668

1626

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Lawick


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I29078.php : benaderd 1 februari 2026), "Johanna van Lawick (± 1596-± 1668)".