Stamboom van Beekum » Antoinette de Bours (± 1520-1585)

Persoonlijke gegevens Antoinette de Bours 

  • Zij is geboren rond 1520.
  • Zij is overleden op 7 januari 1585 in Abbevile.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 1998.

Gezin van Antoinette de Bours

Zij is getrouwd met Claude van Bourbon Vendome.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1542.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antoinette de Bours?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bours

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bours.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bours.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bours (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I26701.php : benaderd 5 februari 2026), "Antoinette de Bours (± 1520-1585)".