Stamboom van Beekum » Anna van Hamal Monceaux (1553-????)

Persoonlijke gegevens Anna van Hamal Monceaux 


Gezin van Anna van Hamal Monceaux

Zij is getrouwd met Gerard van Glymes Van Bergen.

Zij zijn getrouwd rond 1575.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Hamal Monceaux?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van Hamal Monceaux

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Hamal Monceaux

Helena Hinckaert
± 1480-1522
Jan van Culemborg
± 1500-± 1558

Anna van Hamal Monceaux
1553-????

± 1575

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Anna van Hamal Monceaux



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hamal Monceaux


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I26580.php : benaderd 22 januari 2026), "Anna van Hamal Monceaux (1553-????)".