Stamboom van Beekum » Emond van Pallant (± 1510-1559)

Persoonlijke gegevens Emond van Pallant 

  • Hij is geboren rond 1510.
  • Hij is overleden op 1 juli 1559.
  • De biologische ouders zijn Johan van Pallant en Anna van Culemborg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 november 1998.

Gezin van Emond van Pallant

Hij is getrouwd met Anna van Merode.

Zij zijn getrouwd rond 1543.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emond van Pallant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emond van Pallant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emond van Pallant

Dirk van Pallant
± 1420-± 1481
Johan van Pallant
± 1475-1514
Anna van Culemborg
1481-± 1520

Emond van Pallant
± 1510-1559

± 1543

Anna van Merode
± 1511-1582


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Emond van Pallant



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1559: Bron: Wikipedia
    • 12 mei » Oprichting van het Aartsbisdom Mechelen en de bisdommen Gent, Ieper, Brugge, Antwerpen, Roermond en Bisdom 's-Hertogenbosch in de Zuidelijke Nederlanden.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Kamerijk tot Aartsbisdom Kamerijk en oprichting van de bisdommen Sint-Omaars en Namen.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Utrecht tot Aartsbisdom Utrecht en oprichting van de bisdommen Leeuwarden, Groningen, Deventer, Haarlem en Middelburg in de Noordelijke Nederlanden.
    • 4 oktober » Filips III van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoons Albrecht en Filips IV.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Pallant


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I26362.php : benaderd 1 februari 2026), "Emond van Pallant (± 1510-1559)".