Stamboom van Beekum » Catelina de Lizaso (± 1350-????)

Persoonlijke gegevens Catelina de Lizaso 

  • Zij is geboren rond 1350.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 juli 1997.

Gezin van Catelina de Lizaso

Zij is getrouwd met Karel van Evreux Navarre.

Zij zijn getrouwd rond 1375.


Kind(eren):

  1. Leonel van Evreux Navarre  ± 1378-± 1413 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catelina de Lizaso?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catelina de Lizaso

Catelina de Lizaso
± 1350-????

± 1375

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Lizaso


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I22912.php : benaderd 9 februari 2026), "Catelina de Lizaso (± 1350-????)".