Stamboom van Beekum » Elisabeth van Montfort Bregenz (± 1360-± 1394)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Montfort Bregenz 

  • Zij is geboren rond 1360.
  • Zij is overleden rond 1394.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juli 1997.

Gezin van Elisabeth van Montfort Bregenz

Zij is getrouwd met Johann van Waldburg.

Zij zijn getrouwd rond 1390.


Kind(eren):

  1. Georg van Waldburg  ± 1390-1467 
  2. Jacob van Waldburg  ± 1390-1460 
  3. Eberhard van Waldburg  ± 1390-1479 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Montfort Bregenz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Montfort Bregenz

Elisabeth van Montfort Bregenz
± 1360-± 1394

± 1390
Georg van Waldburg
± 1390-1467
Jacob van Waldburg
± 1390-1460

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Montfort Bregenz


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I22233.php : benaderd 21 januari 2026), "Elisabeth van Montfort Bregenz (± 1360-± 1394)".