Stamboom van Beekum » Agnes Bayer Van Boppard (± 1560-± 1625)

Persoonlijke gegevens Agnes Bayer Van Boppard 

  • Zij is geboren rond 1560.
  • Zij is overleden rond 1625.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2002.

Gezin van Agnes Bayer Van Boppard

Zij is getrouwd met Christoph van Criechingen.

Zij zijn getrouwd rond 1590.


Kind(eren):

  1. Lothar van Criechingen  ± 1600-± 1629 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agnes Bayer Van Boppard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Agnes Bayer Van Boppard

Agnes Bayer Van Boppard
± 1560-± 1625

± 1590
Lothar van Criechingen
± 1600-± 1629

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Bayer Van Boppard


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I21574.php : benaderd 5 februari 2026), "Agnes Bayer Van Boppard (± 1560-± 1625)".