Stamboom van Beekum » Johanna Regina van Duba Lipy (± 1540-1601)

Persoonlijke gegevens Johanna Regina van Duba Lipy 

  • Zij is geboren rond 1540.
  • Zij is overleden op 10 september 1601 in Praag.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 1997.

Gezin van Johanna Regina van Duba Lipy

Zij is getrouwd met Wladislaw Lobkowitz.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1563 te Praag.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Regina van Duba Lipy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Regina van Duba Lipy

Johanna Regina van Duba Lipy
± 1540-1601

1563

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duba Lipy


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I21277.php : benaderd 2 februari 2026), "Johanna Regina van Duba Lipy (± 1540-1601)".