Stamboom van Beekum » Ottokar van Stiermarken (± 1126-1164)

Persoonlijke gegevens Ottokar van Stiermarken 


Gezin van Ottokar van Stiermarken

Hij is getrouwd met Kunegonde van Vohburg.

Zij zijn getrouwd rond 1150.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ottokar van Stiermarken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ottokar van Stiermarken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ottokar van Stiermarken

Sophie der Welfen
± 1102-1147

Ottokar van Stiermarken
± 1126-1164

± 1150

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Ottokar van Stiermarken



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Stiermarken


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I1786.php : benaderd 25 januari 2026), "Ottokar van Stiermarken (± 1126-1164)".