Stamboom van Beekum » Beatrix van Beieren (± 1403-1447)

Persoonlijke gegevens Beatrix van Beieren 

  • Zij is geboren rond 1403.
  • Zij is overleden op 14 maart 1447.
  • De biologische ouders zijn Ernst van Beieren en Elisabeth Visconti
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 1995.

Gezin van Beatrix van Beieren

Zij is getrouwd met Johann van de Pfalz.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1428.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beatrix van Beieren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Beatrix van Beieren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Beatrix van Beieren

Johann van Beieren
± 1341-1397
Catharina van Gorz
± 1345-1391
Barnabas Visconti
± 1319-1385
Ernst van Beieren
± 1373-1438
Elisabeth Visconti
± 1365-1432

Beatrix van Beieren
± 1403-1447

1428

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Beatrix van Beieren



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Gravin Jacoba (Beiers Huis) was van 1417 tot 1433 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1428: Bron: Wikipedia
    • 3 juli » Zoen van Delft: Een vredesverdrag maakt een voorlopig einde aan de Hoekse en Kabeljauwse twisten.
  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1447: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » De graven Johan IV en Hendrik II van Nassau-Siegen verdelen hun bezittingen: Johan IV verkrijgt de goederen in de Nederlanden en Hendrik II de goederen in Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beieren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I17328.php : benaderd 29 januari 2026), "Beatrix van Beieren (± 1403-1447)".