Stamboom van Beekum » Peter van Portugal (1392-1442)

Persoonlijke gegevens Peter van Portugal 

  • Hij is geboren op 9 december 1392 in Lissabon.
  • Hij is overleden op 20 mei 1442 in Alfarobeia, hij was toen 49 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Johan van Portugal en Philippa van Engeland
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 december 1995.

Gezin van Peter van Portugal

Hij is getrouwd met Isabella van Aragon Urgel.

Zij zijn getrouwd op 13 september 1428 te Coimbra, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johan van Portugal  ± 1431-1457
  2. Isabella van Portugal  ± 1432-1455 
  3. Beatrix van Portugal  ± 1435-1462 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter van Portugal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter van Portugal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter van Portugal

Peter van Portugal
1392-1442

1428
Johan van Portugal
± 1431-1457

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Peter van Portugal



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Gravin Jacoba (Beiers Huis) was van 1417 tot 1433 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1428: Bron: Wikipedia
    • 3 juli » Zoen van Delft: Een vredesverdrag maakt een voorlopig einde aan de Hoekse en Kabeljauwse twisten.
  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1442: Bron: Wikipedia
    • 27 februari » Filips II van Nassau-Weilburg en Johan II van Nassau-Saarbrücken verdelen hun bezittingen: Filips krijgt het graafschap Nassau-Weilburg en Johan het graafschap Saarbrücken.
    • 3 mei » Engelbrecht I van Nassau-Dillenburg wordt opgevolgd door zijn zoons Johan IV en Hendrik II.
    • 26 november » In 's-Hertogenbosch wordt door Reinier van Arkel een zinlozenhuis opgericht. Het is de oudste psychiatrische inrichting van Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Portugal


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I16047.php : benaderd 7 februari 2026), "Peter van Portugal (1392-1442)".