Stamboom van Beekum » Lodewijk Xi van Frankrijk (1423-1483)

Persoonlijke gegevens Lodewijk Xi van Frankrijk 

  • Hij is geboren op 3 juli 1423 in Bourges.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (24 juni 1436) lag beneden de 16 jaar (12).

  • Hij is overleden op 30 augustus 1483 in Plessis des Tours, hij was toen 60 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Karel Vii van Frankrijk en Maria van Anjou
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 1995.

Gezin van Lodewijk Xi van Frankrijk

(1) Hij is getrouwd met Margaretha van Schotland.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1436 te Tours, hij was toen 12 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Charlotte van Savoye.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1457 te Nantes, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna van Frankrijk  ± 1461-1521 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk Xi van Frankrijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk Xi van Frankrijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk Xi van Frankrijk

Jolanda van Aragon
± 1384-1443

Lodewijk Xi van Frankrijk
1423-1483

(1) 1436
(2) 1457
Anna van Frankrijk
± 1461-1521

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Lodewijk Xi van Frankrijk



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1457: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Unitas Fratrum, gesticht in Tsjechië in het dorpje Kunwald- Unitas Fratrum, is de officiële naam van de Evangelische/Hernhutter Broedergemeente


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Frankrijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I15876.php : benaderd 20 januari 2026), "Lodewijk Xi van Frankrijk (1423-1483)".