Stamboom van Beekum » Peter Ernst van Mansfeld (1517-1604)

Persoonlijke gegevens Peter Ernst van Mansfeld 


Gezin van Peter Ernst van Mansfeld

(1) Hij is getrouwd met Margaretha van Brederode.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1542, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Karl van Mansfeld  ± 1543-± 1595
  2. Polyxena van Mansfeld  ± 1545-± 1600 


(2) Hij is getrouwd met Marie de Montmorency Nivelles.

Zij zijn getrouwd rond 1562.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Ernst van Mansfeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Ernst van Mansfeld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Ernst van Mansfeld

Susanne van Bickenbach
± 1450-± 1530

Peter Ernst van Mansfeld
1517-1604

(1) 1542
Karl van Mansfeld
± 1543-± 1595
Polyxena van Mansfeld
± 1545-± 1600
(2) ± 1562

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Peter Ernst van Mansfeld



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1517: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Enschede wordt bijna geheel door een stadsbrand verwoest.
    • 1 juli » Paus Leo X creëert 31 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse bisschop van Tortosa Adriaan Florenszoon Boeyens. Dit was tot 18 februari 1946 het consistorie met het grootste aantal nieuwe kardinalen.
    • 31 oktober » Maarten Luther slaat zijn 95 stellingen aan aan de deur van de slotkapel in Wittenberg.
  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1542: Bron: Wikipedia
    • 21 juli » Oprichting van de Congregatie voor de Romeinse en Algemene Inquisitie van de Romeinse Curie door paus Paulus III.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Mansfeld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I15212.php : benaderd 11 maart 2026), "Peter Ernst van Mansfeld (1517-1604)".