Stamboom van Beekum » Juliana Rebekka van Tattenbach (1692-1739)

Persoonlijke gegevens Juliana Rebekka van Tattenbach 


Gezin van Juliana Rebekka van Tattenbach

Zij is getrouwd met Heinrich 26 van Reuss Zu Lobenstein.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1715, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Juliana Rebekka van Tattenbach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Juliana Rebekka van Tattenbach

Juliana Rebekka van Tattenbach
1692-1739

1715

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1692: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Pieter van Musschenbroeck, Nederlands natuurwetenschapper († 1761)
    • 7 juni » De belangrijke havenstad Port Royal op Jamaica zakt na een aardbeving in zee.
    • 19 juli » Vijf vrouwen worden opgehangen als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 3 augustus » Tijdens de Negenjarige Oorlog komt het tot een veldslag nabij Steenkerke in Henegouwen. Het Franse leger verslaat de geallieerde troepen.
    • 19 augustus » Executie door ophanging van vijf vrouwen en een geestelijke als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 18 september » Aardbeving bij Verviers met een magnitude van 6,3 op de schaal van Richter.
  • De temperatuur op 10 september 1739 lag rond de 15,0 °C. Er was 7 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1739: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Bouveteiland wordt ontdekt door de Franse ontdekkingsreiziger Jean-Baptiste Charles Bouvet de Lozier.
    • 20 maart » Nadir Sjah maakt tijdens zijn militaire campagne tegen het Mogolrijk in India de Pauwentroon buit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Tattenbach


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I12683.php : benaderd 29 januari 2026), "Juliana Rebekka van Tattenbach (1692-1739)".