Stamboom Batavier » Josina van Oostrom

Persoonlijke gegevens Josina van Oostrom 

  • Zij is geboren in Amersfoort.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2017.

Gezin van Josina van Oostrom

Zij is getrouwd met Wouterus van Eeden.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1782 te Amersfoort.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria van Eeden  1783-????
  2. Christina van Eeden  1788-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josina van Oostrom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Josina van Oostrom

Josina van Oostrom

1782

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister Gereformeerde Gemeente


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I60625.php : benaderd 1 januari 2026), "Josina van Oostrom".