Stamboom Batavier » Frans van Tricht

Persoonlijke gegevens Frans van Tricht 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2023.

Gezin van Frans van Tricht

Hij is getrouwd met Elisabeth Ooijen.

Zij zijn getrouwdBron 1


Kind(eren):

  1. Elisabeth van Tricht  ± 1776-1856 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans van Tricht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frans van Tricht

Frans van Tricht



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Trouwakte van dochter Elisabeth

De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I47023.php : benaderd 5 januari 2026), "Frans van Tricht".