Stamboom Batavier » Janna Selvers (-1804)

Persoonlijke gegevens Janna Selvers 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden in het jaar 1804 in Haaksbergen.
    Tot de Huwelijksbijlagen van dochter Margaretha behoort een Akte waarin staat vermeld dat moeder Janna in 1804 is overleden en in Haaksbergen is begraven. Deze akte naar aanleiding van het feit dat de begrafenis van Janna niet in het begraafregister staat vermeld
    :
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 augustus 2012.

Gezin van Janna Selvers

Zij is getrouwd met Hendrik Jan Lankheet.

Zij zijn getrouwdBron 1


Kind(eren):

  1. Margaretha Lankheet  1802-1831

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Selvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Selvers

Janna Selvers
-1804



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Trouwakte van dochter Margaretha

De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I43436.php : benaderd 5 januari 2026), "Janna Selvers (-1804)".