Stamboom Batavier » Gerritje Morren

Persoonlijke gegevens Gerritje Morren 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 januari 2024.

Gezin van Gerritje Morren

Zij is getrouwd met Joannes Cornelisse van de Logt.

Zij zijn getrouwd rond 1757 te Hoogland.Bron 1

De trouwakten van Hoogland vertonen een hiaat over de periode 1756-1761, hierdoor is de exacte trouwdatum niet te achterhalen
:
Ook de doopakten vertonen een hiaat over de periode 1757-1761, hierdoor zijn de exacte doopdata van de kinderen niet te achterhalen
:

Kind(eren):

  1. Grietje Jans van de Logt  ± 1762-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Morren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Morren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Gerritje Morren



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Doopakten van hun kinderen

De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I34529.php : benaderd 27 december 2025), "Gerritje Morren".