Stamboom Batavier » Zaar van de Lagemaat (1786-1852)

Persoonlijke gegevens Zaar van de Lagemaat 


Gezin van Zaar van de Lagemaat

Hij is getrouwd met Dirkje Fluit.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. Dirkje van de Lagemaat  1837-1915 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zaar van de Lagemaat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zaar van de Lagemaat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zaar van de Lagemaat


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Overlijdensregister Woudenberg, akte nr. 13

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I29399.php : benaderd 3 januari 2026), "Zaar van de Lagemaat (1786-1852)".