Stamboom Batavier » Bartholomeus/van de Koedijk (Bartholomeus) van de Greeff (± 1680-????)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus/van de Koedijk (Bartholomeus) van de Greeff 

  • Roepnaam Bartholomeus.
  • Hij is geboren rond 1680.Bron 1
  • Feit: (vermelding) vanaf 1732 Lening.Bron 2
    Aktedatum: 28-01-1732
    Leningnemer:
    - Wijmtje Hendriks van Logtenberg weduwe, boedelharster en lijftogterse van Bart van de Coedijk, voor zichzelf en als moeder en momberse van haar vier onmondige kinderen bij haar voornoemde man Bart van Coedijk aan haar in huwelijk verwekt; Bart van Garderen en zijn vrouw Neeltje van de Coedijk
    Leninggever:
    - Eerwaarde heer Wilhelmus de Bruijn, predikant te Kootwijk; Antonij van Veerssen notaris en procureur en zijn vrouw Aleijda de Bruijn.
    Lening: 2250 gulden
    Onderpand, (akte uit drie delen):
    (1) de helft van een vierendel tabaksland met de gehele schuur buiten de Kamppoort tussen de Hoge- en Lageweg;
    (2) een morgen land aan de Liendertse weg genaamd 'Potjens mergen';
    (3) huis met een schuur daarachter aan de Campstraat (Kamp) uitkomende aan de Sogstraat (Pothstraat).
    Opmerkingen:
    Doorgehaald. Voor betaling aan de erfgenamen van Melis Schoe, aan Maria Keijser.
    - Afgelost uit handen van juffrouwen Lilaar 1740-02-08.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2025.

Gezin van Bartholomeus/van de Koedijk (Bartholomeus) van de Greeff

(1) Hij is getrouwd met Christina Jans.

Zij zijn getrouwd op 21 februari 1702 te Amersfoort.Bron 3


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Wijmtje Hendriks van de Logtenberg.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1716 te Amersfoort.Bron 4

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 december 1716 te Amersfoort.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus/van de Koedijk (Bartholomeus) van de Greeff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus/van de Koedijk van de Greeff


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister R.K. Parochie Kromme Elleboog
  4. Huwelijksregister Gerecht


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I114213.php : benaderd 4 januari 2026), "Bartholomeus/van de Koedijk (Bartholomeus) van de Greeff (± 1680-????)".