Hij is getrouwd met Jacoba Vinke.
Bruidegom Aart Barendregt , geb. Rotterdam 19 jaar
Zij zijn getrouwd op 7 februari 1907 te Rotterdam, Nederland, hij was toen 19 jaar oud.
Kind(eren):
Aart Barendregt is geboren te Rotterdam op 23 november 1887.
Kind Aart Barendregt
Tijdbalk Aart Barendregt
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Bronnen
- (Niet openbaar)
Historische gebeurtenissen
Geboortedag 23 november 1887
- De temperatuur op 23 november 1887 lag rond de 1,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
- Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
- In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
- 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
- 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
- 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
- 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
- 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
- 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
Trouwdag 7 februari 1907
- De temperatuur op 7 februari 1907 lag tussen -12,0 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -6,8 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
- In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
- 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
- 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
- 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
- 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
- 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
- 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
Dag van overlijden 18 februari 1946
- De temperatuur op 18 februari 1946 lag tussen 5,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
- Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
- In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
- 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
- 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
- 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
- 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
- 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
- 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1887 » Boris Karloff, Brits acteur († 1969)
- 1887 » Henry Moseley, Brits natuurkundige († 1915)
- 1888 » Harpo Marx, Amerikaans acteur († 1964)
- 1892 » Erté, Russisch-Frans ontwerper († 1990)
- 1892 » Mieczysław Wiśniewski, Pools voetballer († 1952)
- 1893 » Ernst Grünfeld, Oostenrijks schaker († 1962)
- 1930 » Gerard Heymans (72), Nederlands filosoof, logicus en psycholoog
- 1932 » Frederik August III van Saksen, (66), laatste koning van Saksen
- 1943 » Henri Polak (74), Nederlands vakbondsbestuurder en politicus
- 1951 » Petrus Hopmans (85), Nederlands bisschop van Breda
- 1956 » Gustave Charpentier (95), Frans componist
- 1967 » Robert Oppenheimer (62), Amerikaans natuurkundige
Over de familienaam Barendregt
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Barendregt.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Barendregt.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Barendregt (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Barendrecht is opgesteld door Hendrie Barendrecht.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I7136.php : benaderd 7 januari 2026), "Aart Barendregt (1887-1946)".