Zij is getrouwd met Jurianus van der Ent.
6 december 1911 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.
Tijdbalk Trijntje Lena Naaktgeboren
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Lena Naaktgeboren
Trijntje Lena Naaktgeboren
1889-1962 1911Jurianus van der Ent
1881-1959
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.
Aanknopingspunten in andere publicaties
Deze persoon komt ook voor in de publicatie:Historische gebeurtenissen
Geboortedag 25 september 1889
- De temperatuur op 25 september 1889 lag rond de 10,8 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
- Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
- In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
- 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
- 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
- 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
- 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
- 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
- 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
Trouwdag 6 december 1911
- De temperatuur op 6 december 1911 lag tussen 0,6 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
- In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
- 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
- 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
- 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
- 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
- 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
- 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
Dag van overlijden 23 juni 1962
- De temperatuur op 23 juni 1962 lag tussen 9,1 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
- Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
- In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
- 1 januari » West-Samoa wordt onafhankelijk van Nieuw-Zeeland.
- 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
- 16 april » Bob Dylan zingt Blowin' in the Wind voor het eerst voor publiek in een zaaltje in Greenwich Village, New York.
- 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
- 24 augustus » De 18-jarige Peter Fechter wordt bij de Berlijnse Muur doodgeschoten bij een vluchtpoging naar het Westen.
- 8 november » In de wijk Dieze te Zwolle wordt de miljoenste naoorlogse woning van Nederland opgeleverd, namelijk Hogenkampsweg 139.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1884 » Kees Boeke, Nederlands pedagoog († 1966)
- 1886 » Jesús Guridi, Spaans componist († 1961)
- 1887 » James Duncan, Amerikaans atleet († 1955)
- 1896 » Sandro Pertini, zevende president van Italië († 1990)
- 1897 » Lionel Blomme, Belgisch dirigent en componist († 1984)
- 1897 » Wilhelm Falley, Duits generaal († 1944)
- 1958 » Armas Järnefelt (88), Fins componist/dirigent
- 1959 » Boris Vian (39), Frans schrijver
- 1961 » Walter Melzer (66), Duits generaal
- 1964 » Johan Herman Bavinck (68), Nederlands predikant, zendeling en hoogleraar
- 1965 » Piet Zwiers (57), Nederlands kunstschilder
- 1966 » Frans Teulings (75), Nederlands politicus
Over de familienaam Naaktgeboren
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Naaktgeboren.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Naaktgeboren.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Naaktgeboren (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Barendrecht is opgesteld door Hendrie Barendrecht.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I24083.php : benaderd 13 maart 2026), "Trijntje Lena Naaktgeboren (1889-1962)".