Zij is getrouwd met Jacobus van der Vlugt.
Zij zijn getrouwd op 31 juli 1873 te Charlois, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.
Tijdbalk Theresia Maria Ida van den Toorn
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Maria Ida van den Toorn
Theresia Maria Ida van den Toorn
1851-1917 1873Jacobus van der Vlugt
1845-1898
Bronnen
- de Ruiter Web Site, Bertus de Ruiter, Theresia Maria Ida van den Toorn, 28 februari 2017
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigenStamboom op MyHeritage.com
Familiesite: de Ruiter Web Site
Stamboom: de Ruiter Family TreeAanknopingspunten in andere publicaties
Deze persoon komt ook voor in de publicatie:Historische gebeurtenissen
Geboortedag 14 maart 1851
- De temperatuur op 14 maart 1851 lag rond de 4,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
- De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
- Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
- In het jaar 1851: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
- 23 februari » België - Oprichting van het Willemsfonds, genoemd naar de schrijver Jan Frans Willems, ter ondersteuning van de Vlaamse taal en literatuur.
- 15 mei » Kroning van Rama IV of Mongkut tot koning van Siam.
- 22 augustus » In Australië wordt goud ontdekt.
- 18 september » Eerste publicatie van de New York Times.
- 2 december » Staatsgreep in Frankrijk door president Lodewijk Napoleon Bonaparte.
- 4 december » Mislukte staatsgreep in Frankrijk.
Trouwdag 31 juli 1873
- De temperatuur op 31 juli 1873 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
- Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
- In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
- 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
- 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
- 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
- 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
- 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
- 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
Dag van overlijden 30 januari 1917
- De temperatuur op 30 januari 1917 lag tussen -9,0 °C en -3,6 °C en was gemiddeld -5,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
- In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
- 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
- 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
- 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
- 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
- 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
- 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1820 » Victor Emanuel II van Italië, koning van Italië († 1878)
- 1835 » Giovanni Schiaparelli, Italiaans astronoom, 'ontdekker' van de kanalen op de planeet Mars († 1910)
- 1843 » Leo Dehon, Frans priester, stichter van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus († 1925)
- 1844 » Umberto I, koning van Italië († 1900)
- 1874 » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
- 1879 » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
- 1889 » Marie von Vetsera (17), Oostenrijks maîtresse van kroonprins Rudolf
- 1889 » Rudolf van Oostenrijk (30), kroonprins van Oostenrijk-Hongarije
- 1900 » Henricus Hamilton (78), Belgisch politicus
- 1915 » Klaas de Vrieze (78), Nederlands onderwijzer, voorvechter van het gebruik van kunstmest
- 1942 » Frederick Haultain (84), Canadees politicus
- 1945 » Jur Haak (53), Nederlands voetballer en atleet
Over de familienaam Van den Toorn
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van den Toorn.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van den Toorn.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van den Toorn (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Barendrecht is opgesteld door Hendrie Barendrecht.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I23756.php : benaderd 23 januari 2026), "Theresia Maria Ida van den Toorn (1851-1917)".