Hij is getrouwd met Maria van Pelt.
Zij zijn getrouwd op 8 mei 1924 te Dordrecht, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.
Tijdbalk Aart Bloos
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Bronnen
- bloos Web Site, Marjon Leenheer, Aart Bloos, 27 september 2016
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigenStamboom op MyHeritage.com
Familiesite: bloos Web Site
Stamboom: bloosHistorische gebeurtenissen
Geboortedag 18 september 1895
- De temperatuur op 18 september 1895 lag rond de 15,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
- In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
- 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
- 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
- 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
- 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
- 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
- 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
Trouwdag 8 mei 1924
- De temperatuur op 8 mei 1924 lag tussen 4,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
- In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
- 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
- 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
- 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
- 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
- 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
- 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
Dag van overlijden 7 november 1983
- De temperatuur op 7 november 1983 lag tussen 4,6 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
- Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
- In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
- 4 januari » IJsland devalueert de kroon met 9 procent.
- 4 maart » De AEX gaat van start met een koers van 100 punten.
- 23 april » Phil Anderson wint de achttiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
- 5 juni » U2 geeft een concert in het Red Rocks amfitheater, de opname van hun song Sunday Bloody Sunday wordt later gebruikt als videoclip voor het nummer.
- 22 juni » Journaliste José Toirkens van NRC Handelsblad ontvangt de Anne Vondelingprijs 1982 uit handen van de fractievoorzitter van de PvdA in de Tweede Kamer, Joop den Uyl.
- 24 november » In Arnhem wordt Loesje opgericht.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1892 » Luigi Delmotte, Belgisch bisschop van Doornik († 1957)
- 1895 » John Diefenbaker, Canadees politicus († 1979)
- 1897 » Jan Mens, Nederlands schrijver († 1967)
- 1900 » Walther Wenck, Duits generaal († 1982)
- 1903 » Sybil Bauer, Amerikaans zwemster († 1927)
- 1903 » Vladimir Horowitz, Russisch-Amerikaans pianist († 1989)
- 1974 » Eric Linklater (75), Brits schrijver
- 1974 » Francisca Tirona-Benitez (88), Filipijns universiteitsbestuurder
- 1974 » Karl Schöchlin (80), Zwitsers roeier
- 1975 » Piero Dusio (76), Italiaans autocoureur
- 1980 » Steve McQueen (50), Amerikaans filmacteur
- 1983 » Germaine Tailleferre (91), Frans componist
Over de familienaam Bloos
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloos.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloos.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloos (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Barendrecht is opgesteld door Hendrie Barendrecht.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I22622.php : benaderd 15 maart 2026), "Aart Bloos (1895-1983)".