Stamboom Barendrecht » Adrianus de Zeeuw (1902-)

Persoonlijke gegevens Adrianus de Zeeuw 


Gezin van Adrianus de Zeeuw

Hij is getrouwd met Burgje de Zeeuw.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1924 te 's-Gravendeel, 3295, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus de Zeeuw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus de Zeeuw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus de Zeeuw

Sijgje Kooij
1843-????
Janna Visser
1839-1918

Adrianus de Zeeuw
1902-????

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1902 lag tussen 11,7 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 1 maart 1924 lag tussen -1,1 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
      • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
      • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Zeeuw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zeeuw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zeeuw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zeeuw (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I22374.php : benaderd 3 maart 2026), "Adrianus de Zeeuw (1902-)".