De temperatuur op 3 januari 1939 lag tussen 0,8 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
22 mei » Duitsland en Italië sluiten het Staalpact.
18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
26 september » KLM Douglas DC-3 PH-ASM 'Mees' wordt bij Helgoland door een Duits marinevliegtuig onder vuur genomen. 65 kogels treffen het toestel en treft een Zweeds passagier dodelijk. Het toestel kan echter de vlucht vervolgen en landt veilig op Schiphol.
Dag van overlijden 26 januari 2013
De temperatuur op 26 januari 2013 lag tussen -4,4 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
21 januari » De Nederlandse minister van financiën Jeroen Dijsselbloem wordt gekozen tot voorzitter van de Eurogroep. Hij volgt de Luxemburger Jean-Claude Juncker op.
14 april » Europese Parlementsverkiezingen in Kroatië. Kroatië kiest dan voor het eerst leden voor het Europees Parlement omdat het op 1 juli 2013 lid wordt van de Europese Unie.
7 mei » Bij een uitbarsting van de Mayon, een van de actiefste vulkanen op de Filipijnen, komen vier buitenlandse bergbeklimmers en hun Filipijnse gids om het leven.
24 augustus » Met het over de grens smokkelen van de Boliviaanse opposant Roger Pinto zet de Braziliaanse diplomaat Eduardo Saboia de diplomatieke verhoudingen tussen de twee landen op scherp.
11 december » De politie in Roemenië vindt in een flat in de stad Sibiu een kunstschat: 22 schilderijen die al ruim tien jaar geleden gestolen waren uit particuliere kapellen in Italië met een totale waarde van zeker 400 miljoen euro.
30 december » Daags na een zelfmoordaanslag op het station, waarbij zeventien doden vielen, wordt er in de Russische stad Wolgograd opnieuw een bomaanslag gepleegd, ditmaal in een volle trolleybus tijdens de ochtendspits. Daarbij komen zeker vijftien mensen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I22274.php : benaderd 14 januari 2026), "Maria (Riet) Westerduin (1939-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.