Stamboom Barendrecht » Lena Pieterse Hoogwerf (1840-1917)

Persoonlijke gegevens Lena Pieterse Hoogwerf 

Bron 1

Gezin van Lena Pieterse Hoogwerf

Zij is getrouwd met Pieter Corstiaanszn van der Jagt.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Pieterse Hoogwerf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Pieterse Hoogwerf

Lena Pieterse Hoogwerf
1840-1917



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. van der jagt Web Site, Pieter van der Jagt. woonland Denemarken, Lena Pieterse Hoogwerf, 29 januari 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: van der jagt Web Site
    Stamboom: van der jagt Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1917 lag tussen -9,4 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -6,8 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1900 » David E. Hughes (68), Brits-Amerikaans uitvinder en musicus
  • 1901 » Koningin Victoria (81), koningin van het Verenigd Koninkrijk van 1837 tot 1901
  • 1904 » Laura Vicuña (12), Chileens zalige
  • 1914 » Mariano Trias (45), Filipijns revolutionair generaal
  • 1922 » Paus Benedictus XV (67)
  • 1929 » Cornelis Lely (74), Nederlands ingenieur, waterbouwkundige, minister, gouverneur en politicus

Over de familienaam Hoogwerf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoogwerf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoogwerf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoogwerf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I18886.php : benaderd 27 januari 2026), "Lena Pieterse Hoogwerf (1840-1917)".