Stamboom Barendrecht » Jacobus Pieter van Leliveld (1886-1975)

Persoonlijke gegevens Jacobus Pieter van Leliveld 

Bron 1

Gezin van Jacobus Pieter van Leliveld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Pieter van Leliveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Pieter van Leliveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Pieter van Leliveld

Jacoba Bogert
1827-1898

Jacobus Pieter van Leliveld
1886-1975


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Website van de familie de Lang-de Lange, Hendrik Pieter (Henny) de Lang, Jacobus Pieter van Leliveld, 19 november 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Website van de familie de Lang-de Lange
      Stamboom: Kwartierstaat De Lang-De Lange

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juni 1886 lag rond de 16,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 19 maart 1975 lag tussen -0,3 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
      • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
      • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
      • 11 september » De wet tot stichting van een Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht wordt door de Tweede Kamer aangenomen.
      • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1876 » Alfred L. Kroeber, Amerikaans cultureel antropoloog († 1960)
    • 1877 » Robert Farnan, Amerikaans roeier († 1939)
    • 1878 » Julius Melzer, Braziliaans entomoloog († 1934)
    • 1891 » Hendrik Kaasjager, Nederlands politiecommissaris († 1966)
    • 1892 » Cor Alons, Nederlands binnenhuisarchitect, industrieel ontwerper en boekbandontwerper († 1967)
    • 1900 » Carmen Polo, echtgenote van Francisco Franco († 1988)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leliveld


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I18137.php : benaderd 22 januari 2026), "Jacobus Pieter van Leliveld (1886-1975)".