Stamboom Barendrecht » Wouter Kooijman (1889-1982)

Persoonlijke gegevens Wouter Kooijman 

Bron 1

Gezin van Wouter Kooijman

Hij is getrouwd met Gerardina den Otter.

Bruidegom:https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/q/Wouter+++Kooijman">Wouter KooijmanGeboorteplaats:RotterdamLeeftijd:39


Zij zijn getrouwd op 20 september 1928 te Barendrecht, Nederland, hij was toen 39 jaar oud.


Notities over Wouter Kooijman

Kind:https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/q/Wouter+++Kooijman">Wouter KooijmanGeslacht:ManGeboorteplaats:CharloisGeboortedatum:vrijdag 13 september 1889Vondel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter Kooijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wouter Kooijman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter Kooijman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kooijman Web Site, Marc Kooijman, Wouter Kooijman, 6 april 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Kooijman Web Site
      Stamboom: Kooijman Family Tree

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1889 lag rond de 14,5 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 20 september 1928 lag tussen 3,0 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kooijman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooijman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooijman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooijman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I16538.php : benaderd 26 februari 2026), "Wouter Kooijman (1889-1982)".