Stamboom Barendrecht » Aaltje Cornelia Kooijman (1912-)

Persoonlijke gegevens Aaltje Cornelia Kooijman 

Bron 1

Gezin van Aaltje Cornelia Kooijman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Cornelia Kooijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Cornelia Kooijman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Cornelia Kooijman

Aaltje Cornelia Kooijman
1912-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Jan Kooijman Web Site, Elma Oudshoorn, Aaltje Cornelia Kooijman, 2 maart 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Jan Kooijman Web Site
      Stamboom: Jan Kooijman

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 mei 1912 lag tussen 7,6 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kooijman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooijman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooijman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooijman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrie Barendrecht, "Stamboom Barendrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht/I15654.php : benaderd 24 januari 2026), "Aaltje Cornelia Kooijman (1912-)".