Let op: Was jonger dan 16 jaar (1) toen kind (Andreas van Hese) werd geboren (11 oktober 1745).
Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Joannes Baptiste van Hese) werd geboren (2 september 1742).
Let op: Was jonger dan 16 jaar (3) toen kind (Amandus van Hese) werd geboren (20 juni 1747).
Let op: Was jonger dan 16 jaar (6) toen kind (Joseph van Hese) werd geboren (19 mei 1750).
Let op: Was jonger dan 16 jaar (11) toen kind (Anna Catharina van Hese) werd geboren (23 april 1755).
7 janrij 1744 baptizavi sub conditione Annam Mariam De Sutter fam Petri et Clara Stroobant conj natam heri De clinge habit hora 4 meridiei suscept fuerunt Joannis Stroobant et Anna Maria De Suttere
Heden drij en twintigsten ventose zesde jaer der Fransche republiek, ten twee uren naer middag voor my Judocus Reyns agent municipael der commune van Kemseke canton van Belcele, departement van de Schelde, zyn gecompareert in het huys der commune Gillis Van heze fs Adriaen oud zes en dertig jaeren woonende binnen de commune van Kemseke het dorp en Charles Van heze ook filius Adriaen oud drij en twintigh jaeren woonende binnen de commune van Kemseke in de voorhautstraete beyde zonen en kinderen van Anne Marie De zutter gebortig van de clinge canton van Hulst oud drij en vijftig jaeren en weduwe van wijlent Adriaen Van heze filius Jacobus in zijne leven landsman van style welke Gillis Van heze en Charles Van heze beyde gebortig van Kemseke my verklaert hebben dat de geseyde Anne Maria De zutter op gisteren den twee en twintigsten ten half negen uren voormiddag overleden is in haere wooning gestaen in de voorhautstraete ingevolge deze declaratie habbe ik mij seffens begeven ter zelve woonplaets, en hebbe my verzekert van het overlyden van den gemelde Anna Marie De zutter weduwe wijlent Adriaen Van heze en er den tegenwoordigen act van opgestelt, die Gillis Van heze en Charles Van heze fs Adriaen benevens mij hebben ondt. Gedaen binnen de commune van Kemseke ten dage, maende en jaere als boven.
Zij is getrouwd met Adrianus van Hese.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 30 november 1765 te Kemseke, zij was toen 21 jaar oud.
Die 30 9bris 1765 previis sponsalibus et habito uno bannis antenuptiali cum dispensatione in duobus eilianis conjuncti sunt coram me matrimonio Adrianus Van hese et Anna Maria De sutter presentibus Jacobo Van hese et Amelberga De sutter.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Anna Maria de Sutter | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1765 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Adrianus van Hese | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.