Stamboom Baert » Leontina Josephina van Vooren (1900-1978)

Persoonlijke gegevens Leontina Josephina van Vooren 

  • Zij is geboren op 3 maart 1900 in Koewacht.
  • Beroep: Landbouwster.
  • Zij is overleden op 26 maart 1978 in St. Gilles-Waas, zij was toen 78 jaar oud.
    Brontekst: Burgerlijke Stand SGW - Overlijdens 1978 - Aktenr. 89
    Het jaar negentien honderd achtenzeventig, de negenentwintigste maart te tien uur vijftien. Voor Ons, Gustaaf Van Landeghem, Schepen, afgevaardigd ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente Sint-Gillis-Waas, zijn verschenen: Oscar Van Can, handelaar, woonachtig te Sint-Gillis-Waas en Patricia Cockelbergh, oud tweeëntwintig jaar, bediende, woonachtig te Sint-Niklaas, beiden geen bloed- of aanverwanten van de overledene, die ons hebben verklaarddat op zesentwintig maart te elf uur overleden is in de kliniek Sint-Helena, Blokstraaat zes in deze gemeente, Leontina Josephina van Vooren, nederlandse, gepensioneerde, geboren te Koewacht Nederland op drie maart negentienhonderd en woonachtig te Sint-Gillis-Waas, Buitenstraat zesendertig, (dochter van Caesar Seraphinus lees:) dochter van Petrus Augustinus van Vooren en van Bertha Goossens, beide overleden te Koewacht, Nederland, weduwe van Caesar Seraphinus Baert, overleden te Sint-Gillis-Waas. Na ons van voormeld overlijden verzekerd te hebben en na gedane voorlezing van deze akte hebben de aangevers, samen met ons, genaamtekend.
    (Get.: Van Can en Cockelbergh) G Van Landeghem
  • Registratie van overlijden op 26 maart 1978.Bron 1
  • Een kind van Petrus Augustinus van Vooren en Bertina Goossens

Gezin van Leontina Josephina van Vooren

Zij is getrouwd met Caesar Seraphinus Baert.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1919 te Koewacht, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Leon Joseph Baert  1919-1976 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leontina Josephina van Vooren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leontina Josephina van Vooren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leontina Josephina van Vooren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgelijke Stand Sint Gilles Waas, Overlijdens 1978, Aktenr. 89.
  2. Zeeuws Archief

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1900 lag rond de -1,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 20 februari 1919 lag tussen 2,3 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 26 maart 1978 lag tussen 4,0 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
    • 25 maart » Jan Raas wint voor de tweede opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 18 april » De Belg Eddy Merckx rijdt zijn laatste wielerwedstrijd: de Omloop van het Waasland.
    • 18 april » Voorzitter van de Tweede Kamer in Nederland Anne Vondeling ontvangt 1,2 miljoen handtekeningen van het comité 'Stop de Neutronenbom'.
    • 10 juli » Martina Navrátilová lost Chris Evert na 140 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De geboren Tsjechische moet die positie na 26 weken weer afstaan aan haar Amerikaanse collega.
    • 1 november » De grachtenpanden aan de Amsterdamse Keizersgracht bekend als de Groote Keijser worden gekraakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leontina Josephina van Vooren


De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I1756.php : benaderd 2 januari 2026), "Leontina Josephina van Vooren (1900-1978)".