De temperatuur op 14 mei 1913 lag tussen 9,2 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
Trouwdag 3 april 1948
De temperatuur op 3 april 1948 lag tussen 4,0 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
Dag van overlijden 27 februari 1983
De temperatuur op 27 februari 1983 lag tussen 4,5 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gerda Lubberman, "Stamboom Arling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-arling/I20544.php : benaderd 4 oktober 2026), "Frans Arling (1913-1983)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.