Stamboom Anné en aanverwante families » Willy Anné (1937-1996)

Persoonlijke gegevens Willy Anné 

Bron 1

Gezin van Willy Anné

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Willy Anné

Hij was "licentiaat scheikunde", aldus zijn rouwbrief.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willy Anné?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willy Anné

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willy Anné


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bidprentjes Familiekunde Vlaanderen, Land van Waas (code 0127-0025-BID).
    2. Bidprentje (bron: http://wb-stamboom-bidprenten.be/bestandenwc/volwassenenwc_a.html).
    3. Bidprentje (bron: http://wb-stamboom-bidprenten.be/bestandenwc/volwassenenwc_a.html).

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 september 1937 lag tussen 4,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • De temperatuur op 3 maart 1996 lag tussen -2,7 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
      • 3 mei » Celestine Babayaro van RSC Anderlecht wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
      • 19 mei » De Nederlandse judoploeg sluit de EK judo in Den Haag af met vijf gouden en één zilveren medaille, en eindigt daardoor als eerste in het medailleklassement.
      • 1 augustus » Amerika wint het eerste olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door China in de finale met 2-1 te verslaan.
      • 4 september » Koningin Beatrix verricht de officiële opening van de Erasmusbrug in Rotterdam.
      • 8 december » De commerciële Nederlandse zender Sport 7 zendt voor het laatst uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Anné

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Anné.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Anné.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Anné (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yannick Anné, "Stamboom Anné en aanverwante families", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-anne/I404.php : benaderd 7 januari 2026), "Willy Anné (1937-1996)".