Stamboom Alkemade » Petrus Martinus Maria Alkemade (1923-1995)

Persoonlijke gegevens Petrus Martinus Maria Alkemade 


Gezin van Petrus Martinus Maria Alkemade

Hij is getrouwd met Gurli Marianne Birgitta Sigris Ingegard Elisabeth Stevelius.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1948 te Malmö (Zweden), hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)


Notities over Petrus Martinus Maria Alkemade

"Piet", "Peter". Bloembollenkweker en -exporteur. tevens champignonkweker. Directeur Bloembollen Kima. Het gezin woonde tot 1955 in Zweden en keerde daarna terug naar Nederland en vestigde zich in Noordwijkerhout.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Martinus Maria Alkemade?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Martinus Maria Alkemade

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1923 lag tussen 2,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 6,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
  • De temperatuur op 15 juli 1948 lag tussen 11,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Italië treedt de democratische republikeinse grondwet in werking.
    • 6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
    • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
    • 21 juni » Introductie van de lp in New York.
  • De temperatuur op 13 maart 1995 lag tussen 2,5 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Wereldhandelsorganisatie WTO (World Trade Organisation) treedt in werking.
    • 13 januari » Het Deens voetbalelftal wint de tweede editie van de Confederations Cup door in de finale Argentinië met 2-0 te verslaan.
    • 17 januari » Kobe wordt getroffen door een zware aardbeving met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter. De stad wordt voor een groot deel verwoest. Er vallen 6433 doden.
    • 7 mei » De eerste vrije algemene verkiezingen in Ethiopië worden geboycot door alle grote oppositiepartijen, waardoor een ruime overwinning van de zittende regeringspartij, het Revolutionair Democratisch Front van het Ethiopische Volk van president Meles Zenawi, onvermijdelijk is.
    • 5 juni » Gastland Zweden verliest in de openingswedstrijd van het tweede WK voetbal voor vrouwen met 1-0 van Brazilië.
    • 24 augustus » Microsoft Windows 95 wordt op de markt gebracht.
  • De temperatuur op 17 maart 1995 lag tussen 4,2 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 22 april » Mauro Gianetti wint de 30e editie van de Amstel Gold Race.
    • 9 mei » FC Utrecht trekt Simon Kistemaker aan als nieuwe trainer-coach voor een periode van twee jaar.
    • 14 mei » AFC Ajax wordt met een record van 32 wedstrijden zonder nederlaag kampioen van Nederland.
    • 16 mei » Op verzoek van justitie in Duitsland doet de politie huiszoeking bij Martijn Freling, die in Rotterdam voor de extreem-rechtse CP'86 in de gemeenteraad zit.
    • 2 juni » De Servische president Slobodan Milošević maakt bekend dat de Bosnische Serviërs 120 gegijzelde blauwhelmen hebben vrijgelaten. De regering van klein-Joegoslavië (Servië en Montenegro) heeft eerder op de dag opgeroepen tot "onmiddellijke vrijlating" van alle VN'ers.
    • 8 juni » De rechter bepaalt dat het weekblad Weekend een artikel moet rectificeren over zanger René Froger na beweringen dat hij bij zijn echtgenote is gebleven dankzij een wurgcontract dat zijn schoonvader hem had laten ondertekenen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Antônio Olinto, Braziliaans schrijver († 2009)
  • 1925 » Coupé Cloué, Haïtiaans zanger († 1998)
  • 1925 » Hasse Jeppson, Zweeds voetballer († 2013)
  • 1925 » Néstor Rossi, Argentijns voetballer († 2007)
  • 1926 » Hugo Banzer Suárez, Boliviaans president-dictator († 2002)
  • 1926 » Oliver Selfridge, Engels-Amerikaans computerwetenschapper († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Alkemade

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alkemade.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alkemade.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alkemade (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I512.php : benaderd 18 februari 2026), "Petrus Martinus Maria Alkemade (1923-1995)".