Stamboom De Groot » Evert Geurts Kleijn Denseler

Persoonlijke gegevens Evert Geurts Kleijn Denseler 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 augustus 2013.

Gezin van Evert Geurts Kleijn Denseler


Kind(eren):

  1. Stephanus Everts  1680-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Geurts Kleijn Denseler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Geurts Kleijn Denseler

Evert Geurts Kleijn Denseler



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kleijn Denseler


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I9674.php : benaderd 28 januari 2026), "Evert Geurts Kleijn Denseler".