Stamboom De Groot » Derk Everts (????-> 1748)

Persoonlijke gegevens Derk Everts 

  • Hij is geboren in Welsum.
  • Hij is overleden na 1748 in Welsum.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 mei 2012.

Gezin van Derk Everts

Hij is getrouwd met Janna Willems.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1716 te Zwolle.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 12 december 1716 te Dalfsen.


Kind(eren):

  1. Aaltjen Derks Everts  1717-1771 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Everts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Everts

Derk Everts
????-> 1748

1716

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Everts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Everts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Everts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Everts (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I7633.php : benaderd 20 januari 2026), "Derk Everts (????-> 1748)".