Stamboom De Groot » Joanna Henrici van Lambershuis

Persoonlijke gegevens Joanna Henrici van Lambershuis 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2012.

Gezin van Joanna Henrici van Lambershuis

Zij is getrouwd met Henricus Arnoldi Kogelman.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1771 te Pleegst, Raalte.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Henrici van Lambershuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Henrici van Lambershuis

Joanna Henrici van Lambershuis
????-

1771

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Lambershuis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I7089.php : benaderd 31 januari 2026), "Joanna Henrici van Lambershuis".