Stamboom De Groot » Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik

Persoonlijke gegevens Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik 


Gezin van Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik

Zij is getrouwd met Arend (Arnoldus) Wolters Holsbosch.

Zij zijn getrouwd op 1 november 1711 te Almelo.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik

Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik

1711

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Te Wierdik


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I6718.php : benaderd 22 januari 2026), "Catharina (Trijntje) Hendriks te Wierdik".