Stamboom De Groot » Mannus Veneboer (1827-????)

Persoonlijke gegevens Mannus Veneboer 

  • Hij is geboren in het jaar 1827 in Dalfsen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2007.

Gezin van Mannus Veneboer

Hij is getrouwd met Willemiene Flierhuis.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1876 te Dalfsen, hij was toen 49 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mannus Veneboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Veneboer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veneboer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veneboer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veneboer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I6488.php : benaderd 28 januari 2026), "Mannus Veneboer (1827-????)".