Stamboom De Groot » Age Fokkes (1686-< 1744)

Persoonlijke gegevens Age Fokkes 


Gezin van Age Fokkes

Hij is getrouwd met Taetske Jans.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1709 te Drogeham, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Aages  1710-> 1760
  2. Neentie Aages  1713-> 1751
  3. Albert Aages  1716-????
  4. Riemke Aages  1720-1727
  5. Focke Aages  1722-1723
  6. Focke Aages  1723-1787
  7. Riemke Aages  1727-1812 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Age Fokkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Age Fokkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Age Fokkes

Heerke Fokkes
± 1623-????
Age Pieters
1632-1682
Fokke Heerkes
± 1657-> 1705
Riemke Ages
± 1660-> 1705

Age Fokkes
1686-< 1744

1709

Taetske Jans
1685-< 1744

Pieter Aages
1710-> 1760
Neentie Aages
1713-> 1751
Albert Aages
1716-????
Riemke Aages
1720-1727
Focke Aages
1722-1723
Focke Aages
1723-1787
Riemke Aages
1727-1812

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1709: Bron: Wikipedia
      • 2 februari » De Brit Alexander Selkirk wordt gered na een schipbreuk en een jarenlang verblijf op een onbewoond eiland. Zijn verhaal is de inspiratie voor het boek Robinson Crusoe van Daniel Defoe.
      • 11 september » Slag bij Malplaquet: Belangrijke slag in de Spaanse Successieoorlog waarbij Nederlandse troepen zware verliezen incasseerden.
      • 15 december » Franse troepen nemen Rome opnieuw in en bezetten het koninkrijk Napels.

    Over de familienaam Fokkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fokkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fokkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fokkes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I4387.php : benaderd 20 januari 2026), "Age Fokkes (1686-< 1744)".