Stamboom De Groot » Hindrik Jeens (1686-????)

Persoonlijke gegevens Hindrik Jeens 


Gezin van Hindrik Jeens

(1) Hij is getrouwd met Antje Jacobs.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1723 te Ureterp, hij was toen 36 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Geertje Jans.

Zij zijn getrouwd rond 1729 te .


Kind(eren):

  1. Antje Hendriks  1730-????
  2. Jenne Hindriks  1733-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hindrik Jeens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hindrik Jeens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hindrik Jeens

Jeen Roels
????-> 1729

Hindrik Jeens
1686-????

(1) 1723
(2) ± 1729

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

Over de familienaam Jeens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jeens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jeens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jeens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I3920.php : benaderd 30 januari 2026), "Hindrik Jeens (1686-????)".