Stamboom De Groot » Geert Gerlofs van der Meulen

Persoonlijke gegevens Geert Gerlofs van der Meulen 


    Gezin van Geert Gerlofs van der Meulen

    Hij is getrouwd met Antje Sybes van der Veen.

    Zij zijn getrouwd op 19 mei 1839 te Dantumadeel.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Gerlofs van der Meulen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Meulen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I3276.php : benaderd 6 februari 2026), "Geert Gerlofs van der Meulen".