Stamboom De Groot » Sipke Jochems (± 1658-< 1728)

Persoonlijke gegevens Sipke Jochems 


Gezin van Sipke Jochems

Hij is getrouwd met Haalke Clases.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1679 te Boornbergum.


Kind(eren):

  1. Claas Sipkes  1680-????
  2. Tietje Sipkes  1682-????
  3. Grietje Sipkes  1687-< 1694
  4. Grietje Sipkes  1694-1779 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sipke Jochems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sipke Jochems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sipke Jochems

Sipke Jochems
± 1658-< 1728

1679

Haalke Clases
1659-1705

Claas Sipkes
1680-????
Tietje Sipkes
1682-????
Grietje Sipkes
1687-< 1694

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1675: Bron: Wikipedia
    • 4 mei » Koning Charles II geeft opdracht voor de bouw van het Koninklijk Observatorium van Greenwich.
    • 10 augustus » Eerstesteenlegging van het Koninklijk Observatorium van Greenwich door koning Charles II.
    • 29 september » Frederik van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Ernst.
    • 29 oktober » Leibniz gebruikt voor het eerst het -teken voor integralen.
    • 2 november » De naam van de Colombiaanse stad Medellín wordt veranderd van Poblado de San Lorenzo in Villa de Nuestra Señora de la Candelaria de Medellín.
    • 11 november » De wiskundige Gottfried Wilhelm Leibniz demonstreert voor de eerste keer de integraalrekening.

Over de familienaam Jochems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jochems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jochems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jochems (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander de Groot, "Stamboom De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alexander-de-groot/I10588.php : benaderd 26 januari 2026), "Sipke Jochems (± 1658-< 1728)".