Stamboom Ackermans » Lucius Johan Hoorn (1904-1977)

Persoonlijke gegevens Lucius Johan Hoorn 


Gezin van Lucius Johan Hoorn

Hij is getrouwd met Hermine ter Hoeven.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1929 te Bandoeng, Nederlands-Indie, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Lucius Johan Hoorn

Beroep: Controleur bij de Pandhuis dienst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucius Johan Hoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucius Johan Hoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucius Johan Hoorn


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1904 lag tussen 1,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • De temperatuur op 4 januari 1929 lag tussen -2,8 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 6 april 1977 lag tussen 0,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
      • 20 mei » Eerste vlucht van een Soechoj Soe-27 Flanker, een multirol-straaljager ontwikkeld in de Sovjet-Unie.
      • 21 juli » Begin van een zesdaags gewapend grensconflict tussen Egypte en Libië.
      • 20 augustus » NASA lanceert de Voyager 2 ruimtesonde per Titan III raket.
      • 26 oktober » Het Nederlands voetbalelftal wint in Amsterdam met 1-0 van België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. PSV'er René van de Kerkhof maakt in de vierde minuut het enige doelpunt. Het blijkt later de laatste (en 48ste) interland van sterspeler Johan Cruijff in Oranje.
      • 1 december » Journalist Sietse Bosgra krijgt in Den Haag de Dick Scherpenzeelprijs 1976 uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1901 » Max Euwe, Nederlands wereldkampioen schaken († 1981)
    • 1903 » Oscar Castelo, Filipijns jurist en politicus († 1982)
    • 1905 » Gerrit Achterberg, Nederlands dichter († 1962)
    • 1906 » Giuseppe Siri, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Genua († 1989)
    • 1906 » Lyda Roberti, Pools-Amerikaans filmactrice, zangeres en radioster († 1938)
    • 1908 » James Stewart, Amerikaans acteur en militair († 1997)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoorn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoorn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoorn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoorn (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ackermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Ackermans, "Stamboom Ackermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ackermans/I4121.php : benaderd 15 februari 2026), "Lucius Johan Hoorn (1904-1977)".